مقاله انگلیسی رایگان در مورد سیستم تشخیص حرکت انسان با ترکیب حس گر عمقی

samplepic2

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله  A Real-Time Human Action Recognition System Using Depth and Inertial Sensor Fusion
ترجمه عنوان مقاله  سیستم تشخیص همزمان حرکت انسان با استفاده از ترکیب حس گر عمقی و اینرسی
فرمت مقاله  PDF
نوع مقاله  ISI
سال انتشار

مقاله سال ۲۰۱۶

تعداد صفحات مقاله  ۹ صفحه
رشته های مرتبط  کامپیوتر و مهندسی برق
گرایش های مرتبط  هوش مصنوعی، الکترونیک، مهندسی کنترل و ابزار دقیق
مجله  مجله حسگرها – SENSORS JOURNAL
دانشگاه  گروه مهندسی برق، دانشگاه تگزاس، ایالات متحده آمریکا
کلمات کلیدی  تشخیص فعالیت انسان، سیستم تشخیص همزمان فعالیت انسان، حس گر دوربین عمق، حس گر اینرسی قابل پوشیدن، ترکیب حس گر
کد محصول  ۸۱۴۳
نشریه  IEEE
وضعیت ترجمه مقاله  ترجمه آماده این مقاله موجود نمیباشد. میتوانید از طریق دکمه پایین سفارش دهید.
دانلود رایگان مقاله دانلود رایگان مقاله انگلیسی
خرید ترجمه این مقاله خرید ترجمه این مقاله

 

بخشی از متن مقاله:
چکیده

این مقاله سیستم تشخیص فعالیت انسانی را مطرح می کند که به طور همزمان عمل نموده و ضمن آنکه از دوربین عمق و حس گر اینرسی بر اساس روش ترکیب حس گر توسعه یافته قبلی استفاده می کند. ویژگی های تصویر عمیق و موثر به لحاظ محاسباتی و ویژگی های سیگنال اینرسی در دو عامل نماینده طبقه بندی مشارکت آمیز و موثر به طور محاسباتی وارد می شود. سپس ترکیب سطح تصمیم گیری انجام می شود. سیستم همزمان مطرح شده با استفاده از داده های تشخیص فعالیت انسان چند حالتی موجود ارزیابی می شود که با در نظر گرفتن مجموعه جامعی  از فعالیت های انسانی تنظیم می شود. میزان دسته بندی کلی سیستم همزمان مطرح شده نشان داده شده است که بالای ۹۷% است که حداقل ۹% بیشتر از زمانی است که هر وجه حسی به طور مجزا به کار می رود. نتایج آزمایشات همزمان و آفلاین نشان دهنده کارایی سیستم و میانبرهای همزمان آن می باشد.

مقدمه
تشخیص فعالیت انسان راه خود را به سوی محصولات تجاری یافته است و مزایای زیادی برای بسیاری از نرم افزارهای سطح مشترک رایانه-انسان دارد. نرم افزارهای نمونه شامل تثیر متقابل ژست دست، کمک زندگی هوشمند و بازی می باشد. حس گرهای مختلف برای انجام تشخیص فعالیت انسان به کار رفته اند. این حس گرها شامل دوربین های آر.جی.بی برای نمونه ۳-۱، دوربین های دقیق به طور ویژه کینکت از جمله ۷-۴ و حس گرهای اینرسی همانند ۱۰-۸ می باشد.
در کارهای قبلی ما ۱۳-۱۱، نشان داده شد که بهبود در میزان تشخیص را می توان با ترکیب اطلاعات از دوربین عمیق و حس گر اینرسی در موقعیت ها به دست آورد هنگامی که هر یک از این حس گرها به طور مجزا به خاطر جنبه تکمیلی اطلاعات فراهم شده با این دو حس گر وجه مختلف به کار می روند. در (۱۳)، روش تشخیص فعالیت انسان را گزارش کردیم که شامل توسعه ویژگی های نقشه حرکتی عمیق و استفاده از عامل دسته بندی نمایش گروهی می گردد. به هر حال، تحلیل آزمایشی گزارش شده در (۱۳) بر اساس داده هایی انجام گردید که به طور همزمان از حس گرها جمع آوری گردید. در این مقاله، تعدیل هایی در روش گزارش شده در (۱۳) انجام داده ایم به منظور اینکه سیستم تشخیص فعالیت انسانی تولید کنیم که به طور همزمان اجرا می گردد. این تعدیل ها شامل موارد زیر است، الف) افزودن قطعه به تشخیص خودکار شروع و انتهای فعالیت به طور همزمان، ب) تعدیل رویکرد ترکیب جهت کاهش پیچیدگی محاسباتی جهت عملیات همزمان و پ) انجام آزمایشات گسترده به حالت آفلاین و همزمان برای سناریو موضوع کلی و موضوع اختصاصی.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *