مقاله انگلیسی رایگان در مورد اثر هماهنگی بر مشارکت در بازار عمده فروشی ( الزویر )

مقاله انگلیسی رایگان در مورد اثر هماهنگی بر مشارکت در بازار عمده فروشی ( الزویر )

 

مشخصات مقاله
عنوان مقاله  The impact of coordination on wholesale market participation: The case of the U.S. electricity industry
ترجمه عنوان مقاله  تاثیر هماهنگی بر مشارکت در بازار عمده فروشی: مورد صنعت برق ایالات متحده
فرمت مقاله  PDF
نوع مقاله  ISI
سال انتشار  مقاله سال ۲۰۱۵
تعداد صفحات مقاله  ۷ صفحه
رشته های مرتبط  مدیریت، مهندسی برق و اقتصاد
گرایش های مرتبط مدیریت اجرایی و انتقال و توزیع
مجله  سیاست آب و برق – Utilities Policy
دانشگاه  مرکز تحقیقات خدمات عمومی در دانشگاه فلوریدا، ایالات متحده آمریکا
کلمات کلیدی  بازار های عمده فروشی برق، شفافیت بازار ، مشارکت در بازار ، سازمان های انتقال منطقه ای (RTOs) ، اپراتورهای مستقل سیستم (ISOs)
کد محصول  ۸۱۴۹
نشریه  نشریه الزویر
لینک مقاله در سایت مرجع  لینک این مقاله در سایت الزویر (ساینس دایرکت) Sciencedirect – Elsevier
وضعیت ترجمه مقاله  ترجمه آماده این مقاله موجود نمیباشد. میتوانید از طریق دکمه پایین سفارش دهید.
دانلود رایگان مقاله دانلود رایگان مقاله انگلیسی
خرید ترجمه این مقاله خرید ترجمه این مقاله

 

بخشی از متن مقاله:

چکیده

هزینه های هماهنگی در بازار عمده فروشی برق با سیاست عمومی در ارتباط است. کاهش هزینه های هماهنگی باید باعث افزایش مشارکت در بازار شود. از این رو کمیته تنظیم مقررات فدرال ( FERC) مجوز ۸۸۸ را در سال ۱۹۹۶ صادر شد ، سطح فعالیت های تجاری در بازار های عمده فروشی برق به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در سال ۱۹۹۹ ، کمیته تنظیم مقررات فدرال ( FERC) مجوز ۲۰۰۰ را برای پیشبرد سازمان های انتقال منطقه ای ( RTOs) در بازسازی بازار برای عمده فروشی برق صادر کرد. سازمان های انتقال منطقه ای ( RTOs) پتانسیل کاهش هزینه های هماهنگی را داشتند هر چند اثر معکوسی نیز بر مشارکت بازار در برآورد هزینه های تحمیل شده داشتند. این مقاله از بازارهای مختلف ارائه دهنده برق در ایالات متحده و مجموعه داده های منعکس کننده امکانات الکتریکی برای یک دوره بین سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۹ برای مطالعه اثرات سازمان های انتقال منطقه ای ( RTOs) در تبادل برق به صورت کلی استفاده کرده است. این مقاله مشخص می کند که وجود یک بازار عمده فروشی شفاف برای برق در افزایش مشارکت تاثیر دارد. اما این مشارکت در همه موارد استفاده از الکتریسیته نیز متناسب نیست. مشارکت بیشتر اغلب مد نظر سرمایه گذار و برای بدست اوردن امکانات بیشتر است. نتایج این پژوهش پیامد های مهمی برای سیاست گذاری در زمینه بازار های عمده فروشی و سازمان های انتقالی به همراه داشته است و فرصت های بوجود آمده ناشی از وجود شفافیت نیز نمی تواند به صورت یکنواخت بین همه مشارکت کنندگان در بازار توزیع شد.

 مقدمه
در ۲۰ دسامبر ۱۹۹۹ ، کمیسیون تنظیم مقررات فدرال ( FERC) مجوز شماره ۲۰۰۰ را در دفتر ثبت دعاوی حقوقی به شماره RM99-2-000 صادر کرد. این مجوز نقش سازمان های انتقال منطقه ای( RTOs) را در بازسازی بازار برق تشریح می کرد. نقش RTOs مدیریت سیستم انتقال الکتریکی و حصول اطمینان از دسترسی آزاد به شبکه برای همه ژنراتور های برق بود. FERC اشاره کرد که با توجه به اینکه ماده ۸۸۸ FERC را در سال ۱۹۹۶ صادر کرده است، تجارت در بازارهای عمده فروشی برق به طور قابل توجهی افزایش داشته است. FERC همچنین مطرح کرد که در طول فرآیند قانون گذاری کمیسیون مجبور شد تا شواهدی را در زمینه مدیریت سنتی در مورد شبکه انتقال با وجود امکانات الکتریکی یکپارچه عمودی برای پشتیبانی از عملیات کارآمد و قابل اتکا که برای توسعه پایدار بازار رقابتی برق که مورد نیاز است را مورد بررسی مجدد قرار دهد همچنین این نکته را نیز دریافت که مدیریت مداوم خدمات انتقال برق بوسیله امکانات یکپارچه عمودی ممکن است مانع رقابت کامل در بازار رقابتی شود. . FERC علاوه بر ارائه خدمات آب و برق ، مقامات دولتی و گروه های دواطلب در زمینه توسعه RTOs را تحت تاثیر قرار می دهد. با وجود اصرار FERC هنوز هم بخش قابل توجهی از شبکه برق ایالات متحده بوسیله RTOs و یا اپراتورهای مستقل سیستم (ISOs) مدیریت نمی شود. چرا که تفاوت های ساختاری موجود بین دو نوع سازمان در زمینه شفاف سازی عملکرد عمده فروشی الکتریسیته و همچنین در زمینه قیمت گذاری است. از آنجا که عملکرد نیز در این مورد مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد واژه های RTOs و ISOs در اینجا به صورت غیر قابل تشخیصی مورد استفاده قرار گرفته است.

ثبت دیدگاه